Kāpēc krājkasītēm tik bieži ir cūciņas forma

Es ceru, ka jūs man piekritīsiet, ja teikšu, ka naudas nekad nevar būt par daudz. Tomēr, daļai cilvēku naudas ir vairāk, bet daļai – mazāk. Kāpēc pasaulē eksistē tāda nevienlīdzība? Atbilde ir pavisam vienkārša! Turīgie cilvēki māk izmantot naudas enerģiju un piesaistīt sev bagātību. Varbūt arī jūs to vēlaties iemācīties? Ja jūs vēlaties izmantot naudas maģisko spēku, tad jums vajag ievērot dažus noteikumus.
Šodien, mūsu raksts būs par naudas krājkasēm. Vai jūs kādreiz esat uzdevis sev jautājumu : “Kāpēc krājkasītēm tik bieži ir cūciņas forma?”.

Jūs vēlaties sakrāt naudu kādam lielākam pirkumam…Atceraties, vēl pavisam nesen modē bija krājkases, kurām bija visdažādākās formas un kuras mēs pa speciālu atveri, piepildījām ar visdažādākajām naudas zīmēm un monētām. Kad “mīļā nieciņa iekšas” bija pilnas, krājkase tika sasista un viss saturs izbērts uz grīdas. Tad, par sakrāto naudu iegādājos to, par ko ilgāku laiku jau tika sapņots.

Parasti, tādā veidā savu pirmo naudu krāja bērni, bet bieži vien, krājkases kalpoja par pamatīgu atbalstu ģimenēm grūtos brīžos. Mūsdienās situācija ir mainījusies un pat ja jūs visa gada garumā krājkasē metīsiet sīknaudu, tad diez vai gada beigās jūs varēsiet iegādāties vērtīgu mantu. Bet, nesteidzieties, tas nenozīmē, ka jums tagad vajag atbrīvoties no krājkases! Ideālajā variantā, mēs jums piedāvājam iegādāties jaunu krājkasīti.

Kāpēc? Tāpēc, ka neskatoties uz to, kādas formas ir jūsu krājkase, tā bija ir un paliek bagātības un labklājības simbols. Krājkase ir tā, kas jūsu mājai pievelk naudas enerģiju. Ja skatāmies no otras puses, tad jāsaka, ka notiek visdažādākās situācijas un tāpēc izvēloties krājkasi, jāņem vērā tas, ka maksimālam labumam no tās ir jābūt gan jums, gan visiem ģimenes locekļiem.

Krājkasīte – cūciņa, nav izvēlīga “ēdiena” ziņā, tāpēc tajā jūs varat mest visdažādākās monētas, pat vissīkākās. Liela nozīme ir ozolzīlei, ar kuru jūs varat pacienāt cūciņu – iemest to atverē vai arī nolikt blakus krājkasei. Cūciņai, regulāri vajag mazgāt šņukuriņu, tiek uzskatīts, ka tāda rīcība palīdz piesaistīt lielas naudas summas.

Krājkasīti cūciņas izskatā ir redzējuši daudzi, bet tikai reti kurš zina, ka pie mums tā ir atceļojusi no Ķīnas, kopā ar tēju, zīdu un porcelānu. Krājkases – cūciņas, lielu popularitāti iemantoja 19 gadsimtā un bija ļoti populāras līdz Pirmajam Pasaules karam.

Tajos laikos, krājkases cūciņas, tika ražotas gan lētas, gan dārgas, attiecīgi, tās varēja iegādāties gan turīgi cilvēki, gan ne tik turīgi. Vislētākās krājkases tika ražotas no māliem. Daudzas krājkasītes bija aprīkotas ar mehānismu, kas neļāva no turienes paņemt naudu pirms laika. Dzīve, tajos laikos bija daudz stabilāka un nauda, kas ilgu laiku tika krāta krājkasītēs, tik ātri nezaudēja savu vērtību.

Nobeigumā, gribam pateikt, ka Ķīnā cūka tiek uzskatīta par labklājības, uzplaukuma un bagātības simbolu.