Populārākās iepirkšanās pilsētas Eiropā

Eiropa ir viena liela ceļojumu un tūrisma paradīze ne tikai tiem, kas mīl ceļot, bet arī modes un šopinga cienītājiem. Ir ļoti daudz cilvēku, kuri dzīvo Eiropā, bet to vēl nav paspējuši apceļot, kaut gan šāds mērķis ir iekļauts viņu sarakstā. Ja tu arī vēlētos ieplānot skaistu, ilgu un patīkamu ceļojumu apkārt neatkārtojamajai Eiropai, vai pavisam drīz to realizēsi un vēlies uzzināt par tām Eiropas pilsētām, kas piedāvā vislabākās iepirkšanās vietas Eiropā, tad mūsu izveidotais saraksts tev noderēs tieši laikā! Parīze, Londona, Berlīne, Milāna ir starp vieniem no vislabākajiem iepirkšanās galamērķiem Eiropā un pasaulē. Šīs pilsētas ir pārpilnas ar dizeineru veikaliem, lietotu preču veikaliem, tirdzniecības centriem, autletiem, parkiem un citiem labumiem.
Populārākās un labākās šopinga pilsētas Eiropā:

Parīze, Francija

Parīze ir viena no visiecinītākajām iepirkšanās vietām gan Eiropā, gan pasaulē. Parīze ir mājas daudziem pasaulē plaši atpazīstamiem un slaveniem apģērba, stila un modes zīmoliem. Lai gan Parīze var nereti izrādīties maciņu ātri iztukšojoša, tā tomēr ir spējīga piedāvāt arī ļoti labas un izdevīgas iespējas. Viena no vietām, kur iepirkties par īpaši labām cenām ir Marche aux Puces de St-Ouen. Ar vairāk nekā 3000 dažnedažādiem stendiem, šis tiek uzskatīts par vislielāko krāmu tirgu pasaulē.

Milāna, Itālija

Milāna ir sinonīms modei un stilam. Šeit tu atradīsi Armani, Dolce & Gabbana, Gucci, Prada, Valentino, Versace lielajā un krāšņajā Quadrilatero d’Oro, kā arī Vittorio Emanuele II galerija, dibināta 1987 gadā, kurā atradīsi nevainojamas un neatkārtojamas iepirkšanās iespējas, kas raksturīgas tikai Itālijai. Pēc lielās iepirkšanās spriedzes Itāļu sirdī, vilciena brauciens no Milānas uz Venēciju būs patiesi skaists un baudāms (sito italiano).

Berlīne, Vācija

Berlīne ir pilsēta, kurā pavisam noteikti ir jāatmet dažādi modes un stila likumi un jaunāko trendu noteikumi. Dodies uz Berlīni, lai šīs skaistās pilsētas ielās atrastu tieši savu stilu. Berlīne daudzās vietās piedāvā iegādāties drēbes pēc svara un pasniedz dzērienus, kamēr tu iepērcies. Tā pat arī iepirkšanās izsalkumu var remdēt pie dažādiem tetovējumu māksliniekiem un visu dizaineru zīmoliem. Vairāk alternatīvam iepirkšanās priekam dodies uz Kastanienallee!

Londona, Apvienotā Karaliste

Londona, kā zināms, ir ne tikai fantastisks un iecienīts tūrisma galamērķis, bet arī viena no kosmopolitena pilsētām uz Zemes. Ir ļoti grūti iedomāties kaut ko, kas nebūtu atrodams tieši Londonā, izņemot uzticamu Saules gaismu! Iepērcies kā galma karalis ikoniskajos universālveikalos, kā Harrods un Selfridges, vai arī apmeklē Londonas interesanto un pieejamāko daļu Portobello Road un Spitalfields tirdziņos.

Barselona, Spānija

Iegrimsti Katalonijas neatkārtojamos un izsmalcinātajos toņos, garšās un baudā, apmeklējot La Boqueria Market Barselonā. Paralēli vairāk nekā 72 dažāda lieliska ēdiena un produktu staļļiem, šis tirgus ir fantastiska vieta, kurā iegādāties svaigas jūras veltes un citus Spānijas labumus. Barselona ir lieliska pilsēta, kas apkopo gan Spānijas tradīcijas, gan starptautisko labumu. Lielo zīmolu veikali ir atrodami visapkārt Placa de Catalunya, kamēr Spānijas dizaineru buķetes, antikvariātu, īpašo ēdienu, skaistuma un citu preču un pakalpojumu veikali ir atrodami visapkārt pilsētai. Barselona ir lieliska pieturvieta pa ceļam no/uz Franciju, kas ir viegli sasniedzamas ar vilcienu vien (fascia bimbo).

Istanbula, Turcija

Istanbula ir pilsēta, kas ir radīta, lai pārsteigtu pircējus un ciemiņus. Pirmkārt, Istanbulā ir iespējams atrast Lielo Tirgu jeb Grand Bazaar, kas ir pārpilns ar garšvielu kalniem un spīdošiem, fantastiskiem apģērbu gabaliem zemās cenās. Māksla Gatalas ielās, antikvariāti un cita antīkā pasaule, kā arī daudzas citas lietas ir atrodamas tieši šeit.